Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 27 maja 2023

,,Willa na Zehlendorfie" Zofia Mossakowska

 ,,Willa na Zehlendorfie" Zofii Mossakowskiej podejmuje naprawdę trudną tematykę.

Fabularyzowana literatura wojenna także może mieć w sobie wiele strachu, bólu i przerażenia ofiar. Nie zaszkodzi zainteresować się lekturą publikacji ,,Willa na Zehlendorfie" Zofii Mossakowskiej z tego powodu, iż jest to bardzo interesująca możliwość lektury skierowana do wszystkich osób, którym przygody z czasów wojny nie są obojętne. W tym wydaniu również sporo się dzieje i nie można narzekać na literacką nudę. 

Powieść toczy się na dwóch liniach czasowych. Z tego też względu czytelnik ma możliwość zapoznania się z losami kobiet, które dzieło różnica wielu lat. Jedna z nich zmuszona była przeżyć nazistowski terror oraz związała się z o wiele młodszym od siebie pisarzem. Druga po latach miała miłość życia, jednak czy spotkanie innego mężczyzny miało coś zmienić w tej kwestii?

Niewątpliwie ,,Willa na Zehlendorfie" Zofii Mossakowskiej jest podróżą nie tylko przez kolejne państwa, ale także przez lata. Całość wydarzeń została opisana w bardzo przystępny sposób. Takie prowadzenie fabuły na dwóch liniach czasowych dodatkowo jest tym, co podoba mi się w umiejętnie stworzonych literackich wydaniach. Na pewno warto mieć na uwadze tę lekturę. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


2 komentarze:

  1. Widzę, że to interesująca propozycja.

    OdpowiedzUsuń
  2. Książka w sam raz dla moich czytelniczek w bibliotece

    OdpowiedzUsuń