Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 29 czerwca 2023

,,Flowers" Krystyna Mirek

 ,,Flowers" to najnowsze wydanie autorki.

Nie da się ukryć, że Krystyna Mirek cieszy się ogromną popularnością wśród licznych rzesz czytelniczek. Sama także mam na półkach wszystkie książki jej autorstwa i bardzo lubię spędzać z nimi przyjemnie czas. Z tego też względu postanowiłam mieć na uwadze wydawniczą nowość tej autorki. Mowa o ,,Flowers". Korzystając z dnia wolnego i czasu podróży postanowiłam zapoznać się z tą lekturą. 

Przypadkowe spotkanie dwojga ludzi mogło nigdy nie mieć miejsca, a jednak stało się inaczej. Kobieta miała małżeński kryzys, a dodatkowo była żoną prezesa. Maz oczekiwał od niej tego, by zawsze ładnie się ubierała i była na służbowych wyjazdach. Pascal obecnie nie był w stosunku do żony w porządku, jednak ona tego wszystkiego nie wiedziała. Czy to przypadkowe spotkanie miało odmienić jej życie?

Muszę przyznać, że uwielbiam książki Krystyny Mirek. Są one ciepłe, przytulne, otulające jak koc. Bohaterowie tak różni, a jednocześnie tak do siebie podobni - marzący o szczęściu, rodzinie, spełnieniu marzeń, tych wypowiadanych i tych skrywanych naprawdę głęboko.  Dodatkowo oboje musieli mierzyć się z problemami z przeszłości, które przez cały czas rzutowały na ich teraźniejszość.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Luna.

5 komentarzy:

 1. Na pewno moje czytelniczki w bibliotece z przyjemnością przeczytają

  OdpowiedzUsuń
 2. Twórczość tej autorki bardzo lubię, więc na pewno przeczytam tę książkę za jakiś czas.

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecę mojej siostrze - lubi takie klimaty ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię takie klimaty, chętnie poczytam

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi ciekawie. Książka totalnie w moim klimacie!

  OdpowiedzUsuń