Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 28 czerwca 2023

,,Moja zemsta" Aleksandra Możejko

 ,,Moja zemsta" to interesujący romans.

Zapoznawanie się z romansami w moim przypadku zawsze jest idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Z tego też względu w ostatnim czasie mój wzrok padł na ,,Moją zemstę" Aleksandry Możejko, która stanowi wydanie z Wattpad polskiej pisarki. Gdy zauważyłam ją już w zapowiedziach, byłam przekonana o tym, że na pewno mi się spodoba i tak też się stało. Nie żałuję tego, że postanowiłam zapoznać się właśnie z tą czytelniczą propozycją.

Po raz kolejny miałam okazję zagłębić się w tego typu wydanie. Główny bohater latami czekał na to, by zemścić się za śmierć swoich rodziców. W ramach odwetu postanowił ożenić się z Elizabeth Rose Monroe. Faktem było to, że niekoniecznie zamierzał pytać ją o zdanie w tym temacie. Czy zemsta Marcello Manfredo miała się ziścić? Jest to lektura, która jest przewidywalna, ale szybko można się z nią zapoznać. 

,,Moja zemsta" Aleksandry Możejko to lektura, która po raz kolejny skupia się na mafijnej historii. Jest to lektura polskiej serii, na którą warto zwrócić uwagę w wolnym czasie, gdyż już wcześniej zdobyła grono odbiorców na platformie Wattpad. Nie żałuję, że postanowiłam skusić się na tę lekturę, gdyż z dwójką jej głównych bohaterów na pewno nie można się nudzić. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu editio red.



5 komentarzy:

 1. To nie są moje klimaty czytelnicze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam okazji jej czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi ciekawie, rozejrze się za nią :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja nadal do tej pory nie przeczytałam żadnego romansu...sama nie wiem czego szukam, ale jak to znajdę to się i tak z wami podzielę. Kinga

  OdpowiedzUsuń