Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 13 czerwca 2023

,,Kiedy znów Cię zobaczę" M.K. Pearl

,,Kiedy znów Cię zobaczę" M.K. Pearl  to szybki romans.

Zatopienie się w letni dzień w lekką lekturę w tym okresie i przez kolejnych kilka miesięcy stanie się coraz bardziej popularne. W związku z tym ponownie wyszukuję lektur w których można się zaczytać przez cały rok, a szczególnie w te letnie dni. Jedną z takich nowości jest wydanie, z którym miałam okazji zapoznać się z w ostatnim czasie. Mowa o ,,Kiedy znów Cię zobaczę" M.K. Pearl, która oprócz początkowo bardzo lekkiej tematyki zawiera też bardzo ważne wątki.

Pola jako kobieta samotnie wychowująca córkę już dawno straciła nadzieję na to, że będzie mogła się z kimś związać. W związku z namową przyjaciółki bohaterka wybrała się na zagraniczny wyjazd. Czy możliwe było to, by właśnie tam udało jej się znaleźć miłość swojego życia? Przeszłość też nie dawała jej o sobie zapomnieć. 

,,Kiedy znów Cię zobaczę" M.K. Pearl stworzona jest przez autorkę piszącą z pomysłem. Mimo romansowej historii nie zabrakło tutaj poruszania również innych, ważniejszych wątków. Cieszę się, że miałam okazję okazję okazję z tą lekturą. Uważam, że idealnie sprawdzi się w roli lekkiego przerywnika przez cały rok. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Amare.

 

2 komentarze:

  1. Okładka przyciąga wzrok, chętnie zerknę też na treść

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno jest się czym zainteresować.

    OdpowiedzUsuń