Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 14 czerwca 2023

,,Sceny z życia ludzi" Piotr Pawłowski

,,Sceny z życia ludzi" Piotra Pawłowskiego to opowieści o różnych ludziach.
 

Nie stronię od opowiadań, choć raczej rzadko dzielę się tutaj moimi wrażeniami po ich przeczytaniu. Na literackiej mapie lektur szukam takich perełek, które zachwycą odbiorcę bez reszty i nawet osoba nie mająca doświadczenia będzie chciała mieć takie  wydanie w swojej domowej biblioteczce. W ostatnim czasie postanowiłam skusić się na ,,Sceny z życia ludzi" Piotra Pawłowskiego, która jest wydawniczą nowością. 

,,Sceny z życia ludzi" Piotra Pawłowskiego to zbiór ludzkich historii, które nie w każdym przypadku są jednoznaczne. To opowieści o bohaterach, którzy muszą stawić czoła swoim problemom i zastanowić się nad tym, jakie będą konsekwencje podejmowanych przez nich decyzji. 

Wydanie, z którym miałam okazję się zapoznać jest niezwykle oszczędne pod względem zdobień i na księgarnianej półce pewnie nie za bardzo się wyróżnia. Jest to wydanie pełne ciekawej treści, które raczej będzie lepiej odebrane przez dojrzalszych nastolatków i dorosłych, aniżeli przez dzieci w młodszym wieku. Uważam, że warto mieć na uwadze tę lekturę. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


 

3 komentarze:

  1. Tytuł ciekawy, recenzja również. Będę szukała tej książki

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie słyszałam o niej wcześniej, fajnie, że o niej piszesz

    OdpowiedzUsuń
  3. Zapowiada się naprawdę interesująco.

    OdpowiedzUsuń