Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 12 czerwca 2023

,,Zoja i tajemnica znikających kapci" Anna Samborowska

Literatura dziecięca cały czas się rozwija i w tym gatunku można trafić na prawdziwe perełki.

,,Zoja i tajemnica znikających kapci" Anny Samborowskiej zainteresowała mnie swoją tematyką i postanowiłam skusić się na taką publikacją. Gdy tylko nadarzyła się okazja by się z nią zapoznać w wolny wieczór od razu postanowiłam to zrobić. Bardzo podoba mi się ta propozycja i miło spędziłam z nią czas. Jest przeznaczona głównie dla starszych dzieci, jednak osoby bardziej doświadczone też będą mogły skorzystać z lektury tej publikacji. 

Główną bohaterką jest Zoja, której tata otrzymał w spadku domek. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że jest on pusty, jednak także z powodzeniem będzie można spędzić w nim wakacje. Stosunkowo szybko okazało.sie jednak, że z domu znikają wszystkie buty. Rodzina w spadku odziedziczyła także papugę, która nie chciała być zbyt pomocna w tej sprawie. Zoja postanowiła więc przeprowadzić śledztwo we własnym zakresie. 

,,Zoja i tajemnica znikających kapci" Anny Samborowskiej to pozycja z ciekawą treścią i  ilustracjami. Jest to wciągająca lektura i na pewno znajdzie swoich odbiorców. Mam nadzieję, że o tej autorce jeszcze nieraz usłyszymy w bardzo pozytywnym kontekście. Książka pokazuje konkretne wartości i nke brakuje w niej także zabawnych momentów. Jest to jedna z tych książek, które mogą być ciekawą lekturą na jedno dłuższe czytanie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


 

3 komentarze: