Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 9 czerwca 2023

,,League of Legends. Zrujnowanie" Anthony Reynolds

,,League of Legends. Zrujnowanie" Anthony'ego Reynoldsa to naprawdę ciekawe wydanie.


Różnorodność gatunków na polskim rynku jest tak duża, że nie ma żadnego problemu z sięgnięciem po takie tytuły, które pod względem poruszanej treści okazują się najciekawsze dla danego odbiorcy. Osobiście podoba mi się zmienność tematyk, więc postanowiłam skusić się na ,,League of Legends. Zrujnowanie" Anthony'ego Reynoldsa. Jest to powieść, która stanowi powieść z uniwersum League of Legends.

Fantastyka młodzieżowa przeznaczona jest przede wszystkim do młodszej grupy odbiorców. Myślę jednak, że osoby dorosłe także z powodzeniem mogą sięgać po tego typu wydania. W tym wydaniu powiernica króla miała hamować jego negatywne zapędy. Sytuacja miała diametralnie zmienić się w momencie, gdy królową dotknęła choroba i bohaterka postanowiła wyruszyć na poszukiwanie leku.

Ogólnie takim wydaniom nie mówię nie. Świetne jest to, że już na samym początku czytelnik ma świadomość tego, że zapoznaje się z powieścią z danego uniwersum. Jego znajomość nie jest jednak wymagana. Lektura jest wciągająca mniej więcej już od samego początku. Myślę, że całkiem przyjemnie można spędzić swój wolny czas z taką publikacją.  Zawsze przyjemnie jest móc zagłębić się w ciekawe czytelnicze wydanie.


 

5 komentarzy:

 1. Chętnie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 2. O coś dla mnie, chętnie poszukam w bibliotece tego tytułu

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja fantastyki nie czytam, ale wiem, że młodzież takie książki lubi, więc na pewno im się spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 4. to nie dla mnie literatura, ale wiem, ze młodzież ją uwielbia

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka naprawdę znakomita pochłonęłam ją w 2 wieczory na wczasach ostatnio. Zatrzymaliśmy się w przepięknym miejscu, cisza spokój i tylko mamry i ja z książką. Mega przeżycie właśnie zawsze marzyłam o takich wakacjach w ciszy bez zgiełku ludzi

  OdpowiedzUsuń