Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 10 czerwca 2023

,,I promise you" Z.K. Marey

,,I promise you" Z.K. Marey to druga książka tej autorki, z którą miałam okazję się zapoznać.

Zawsze z zainteresowaniem śledzę nowości wydawnicze w tematyce romansu. Miło jest zagłębić się w takie lekkie lektury niezależnie od pory roku. Fenomenalnie spełniają swoją rolę w przypadku dni, kiedy odbiorca chce się niesamowicie zrelaksować. Takich niewątpliwie nie brakuje, więc ,,I promise you" Z.K. Marey  będzie genialną opcją na zaplanowanie tego tytułu w czytelniczym planie dnia. W wakacje jest dłużej jasno, więc ten czas można z powodzeniem przeznaczyć na poznanie kolejnych wciągających lektur.

Stworzenie ciekawej i stosunkowo niebanalnej lektury z gatunku romansu staje się coraz trudniejszym wydaniem. W ostatnim czasie postanowiłam skusić się na ,,I promise you" Z.K. Marey. Główna bohaterka wyjeżdża do innego miasta, w którym ma plany spełnić swoje marzenia. Scarlett zamieszkuje z innymi kobietami i ma w planach nie nawiązywać bliższych kontaktów z Cameronem. Sytuacja zmienia się w momencie, gdy mężczyzna zranił jedną z jej współlokatorek.

Choć była to druga książki Z. K. Marey, z którą miałam przyjemność się zapoznać, to muszę przyznać, że niesamowicie wciągnęła mnie w swoje sidła już od pierwszej strony. Nie ukrywajmy, nie jest to literatura wymagająca pełnego zaangażowania czytelnika, jednak jako przerywnik i lekkie czytadło sprawdzi się znakomicie. Ciekawi bohaterowie, intrygi, które, jak zwykle, w końcu wychodzą na jaw. Sprawdź sam, czy taki poziom literatury jest dla Ciebie odpowiedni, a ja... czekam na kolejne powieści spod pióra autorki. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


 

2 komentarze: