Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 8 czerwca 2023

,,Więzień sumienia" Hector Kung

,,Więzień sumienia", którą napisał Hector Kung jest naprawdę interesującym wydaniem.

Dzięki bardzo dużej różnorodności gatunkowej na polskim rynku z powodzeniem można zapoznawać się z kolejnymi interesującymi wydaniami. Lubię sięgać po nie naprzemiennie ze względu na wymianę tematyk. Dzięki temu za każdym razem mam gwarancję tego, że nie znudzę się kolejną podobną lekturą. ,,Więzień sumienia", którą napisał Hector Kung był w moich czytelniczych planach już od dłuższego czasu, gdy po raz pierwszy widziałam go w zapowiedziach, jednak przez cały czas miałam inne czytelnicze plany. W końcu postanowiłam to zmienić.

Swego czasu bardzo lubiłam poznawać kolejne losy Robinsona Crusoe. To właśnie inspirowana tą lekturą jest ta książka. Bohater z tego wydania musi zmagać się nie tylko z tym, że jest w innym miejscu, ale również musi zdawać sobie sprawę z tego, że każda podjęta przez niego decyzja będzie miała jakiś wpływ na to, co wydarzy się w przyszłości. ,,Więzień sumienia", którą napisał Hector Kung to obszerne wydanie i warto na jego przeczytanie zarezerwować sobie odpowiednią ilość czasu. 

,,Więzień sumienia", którą napisał Hector Kung to bardzo ciekawa lektura, na którą idealnie jest zwrócić uwagę w wolnym czasie. Pod względem poruszanej treści i fabularnej jest to calkiem niebanalna powieść, co bez wątpienia wplywa na to, iż z całością można zapoznać się sprawnie. Jestem bardzo rada z faktu, że udało mi się przeczytać lekturę ,,Więzień sumienia", którą napisał Hector Kung, gdyż z każdą kolejną stroną utwierdzałam się w przekonaniu, że to będzie dobrze spędzony czas. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


 

2 komentarze:

  1. Zapowiada się naprawdę interesująco.

    OdpowiedzUsuń
  2. Całkiem interesująca lektura, poszukam w bibliotece tego tytułu

    OdpowiedzUsuń