Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 4 czerwca 2023

,,Dlaczego mi nie powiedziałeś?" Anna Ficek

Anna Ficek powraca z kolejną pełną emocji historii. Nie możesz przejść obok niej obojętnie!

Anna Ficek to autorka młodego pokolenia, która prowadzi bardzo żywiołowe i aktywne konto na Instagramie. Liczni czytelnicy, którzy zapoznali się z jej debiutem ,,Zapomnij, że istniałam,", nie mogli doczekać się kolejnej odsłony jej twórczości. ,,Obiecaj, że mnie kiedyś odnajdziesz" to powieść dla nastolatków, którą pochłonęłam w kilka godzin. Ficek ma lekkie pióro, a i dodatkowe podzielenie książki na przedziały czasowe sprawiło, że nie potrafiłam odłożyć jej na bok.

Maja po śmierci ukochanego ojca nie potrafiła odnaleźć się w rodzinnym domu, gdzie wszystko jej o nim przypominało. Wyjeżdża do babci, gdzie poznaje tajemniczego i mrocznego Aleksandra. Nastolatek kiedyś był pełen werwy, uśmiechu. Niestety, przez zdarzenia w gronie najbliższych zmienił się nie do poznania. Dwoje ludzi skrzywdzonych przez los. Czy dadzą sobie szansę na wspólne jutro? Czy pierwsza miłość bywa tą jedyną? O tym wszystkim dowiemy się, sunąc przez kolejne sceny stworzone przez Annę Ficek.

,,Dlaczego mi nie powiedziałeś?" to doskonała powieść, która zabiera czytelnika w nastoletnie rozterki. Pokazuje, że przeszłość i przyszłość mają ze sobą o wiele więcej wspólnego, niż mogłoby nam się wydawać. Zakończenie sprawia, że chcemy powiedzieć ,,Nie, to nie tak powinno być! Protestuję!", jednak my swoje, a życie swoje. Polecam, czekając na kolejną historię tej nabierającej zdumiewającego warsztatu pracy pisarki. Nie możesz pominąć tego tytułu w domowej biblioteczce!  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


 

3 komentarze:

  1. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiada się naprawdę interesująco.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zachwycająca okładka, jestem zauroczona nią

    OdpowiedzUsuń