Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 27 czerwca 2023

,,Oczy lęku" Adrian Bednarek

 ,,Oczy lęku" trzymają w napięciu od samego początku.


Adrian Bednarek na polskim rynku debiutował kilka lat temu. Seria, którą rozpoczyna ,,Pamiętnik diabła" jest jedną z wcześniej napisanych przez autora. W związku z tym, iż pojawiła się możliwość jej wznowienia, autor od razu postanowił dokonać redakcji tekstu i pozmieniać samego siebie. Zadaniem Adriana Bednarka było sprawienie, żeby przy okazji nowej daty premiery to wydanie stało się dla odbiorcy jeszcze logiczniejsze i pełniejsze. Myślę, że nieco podobne tematycznie są także ,,Oczy lęku" tego twórcy. 

Lektura opiera się na przeplataniu rozdziałów z przeszłości z tymi z teraźniejszości. Jakiś czas wcześniej porwana została młoda dziewczyna, która obawiała się ryzyka śmierci, czy zgwałcenia przez porywaczy. Do niczego takiego jednak nie doszło, a jej zadaniem było pozyskanie potężnej kwoty pieniędzy. Czy możliwe było to, by udało jej się to zrobić? 

Czytanie pozycji, w której nie brakuje napięcia jest naprawdę super. Miłośnikom tego wydania na pewno do gustu przypadną ciekawe poprowadzenie fabuły oraz odpowiednia dawką stopniowanego napięcia. Dodatkowo mieszanie rozdziałów przeszłości z teraźniejszością również doskonale się sprawdziło. ,,Oczy lęku" Adriana Bednarka to historia o tym, do czego może doprowadzić chęć szybkiego wzbogacenia się.
 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Zaczytani.

3 komentarze:

  1. Ta książka czeka na mnie na Legimi. Niebawem będę spędzała z nią czas.

    OdpowiedzUsuń
  2. Podobała mi się ta propozycja.

    OdpowiedzUsuń
  3. O autorze słyszałam wyłącznie dobre rzeczy, więc biorę w ciemno.

    OdpowiedzUsuń