Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 16 czerwca 2023

,,Niezwykła wędrówka Harolda Fry" Rachel Joyce

 ,,Niezwykła wędrówka Harolda Fry" Rachel Joyce to sfilmowana historia.

Jeśli chodzi o możliwość zapoznawania się z poszczególnymi wydaniami, bardzo podoba mi się ich różnorodność. Z tego też względu raz za razem nie zapoznaję się z jednym gatunkiem. W ostatnim czasie postanowiłam skusić się na wydanie ,,Niezwykła wędrówka Harolda Fry" Rachel Joyce, które jest naprawdę interesujące pod względem stworzonej przez autorkę treści. Już teraz mogę zdradzić, że miło spędziłam czas z tą lekturą.

W tej lekturze bohaterami są osoby starsze. Tytułowy bohater otrzymał list od swojej dawno niewidzianej znajomej. Problem polegał na tym, że kobieta miała raka i nie wiadomo było, ile czasu jej zostało. Mężczyzna postanowił wiec wyruszyć w pieszą wędrówkę do kobiety, gdyż miał nadzieję związaną z tym, że jeszcze uda im się spotkać. 

W zeszłym roku miałam okazję zapoznać się z ,,Marzeniem panny Benson" tej autorki. Z tego też względu wiedziałam, że będę chciała zapoznać się z tą lekturą. Obecnie jest to wznowienie, gdyż na podstawie tej książki można także obejrzeć ciekawy film. ,,Niezwykła wędrówka Harolda Fry" Rachel Joyce to historia z powolną akcją, ale za to bardzo dużą liczbą ważnych przeslań. Idealnie sprawdzi się w roli prezentu dla osób zainteresowanych powieściami drogi.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Znak.

3 komentarze:

  1. Słyszałam o tej pozycji, ale nie miałam jeszcze okazji czytać. Będę miała na uwadze.

    OdpowiedzUsuń
  2. To naprawdę ciekawe wydanie.

    OdpowiedzUsuń