Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 15 czerwca 2023

,,Noc spadających gwiazd" Marta Nowik

 ,,Noc spadających gwiazd" Marty Nowik to genialne wydanie.

Marta Nowik to autorka książek, które chwytają za serce, począwszy od debiutu, a na najnowszej powieści kończąc. ,,Marzenia spełniają się jesienią", ,,Kiedy czasu już dla nas nie będzie" i ,,Noc spadających gwiazd" to publikacje przemyślane, dające nadzieję, ale i zmuszające do refleksji. Tym razem bohaterkami zostają Aleksandra Klimowicz oraz jej przyjaciółka Natalia. Kobiety pracują razem w firmie, w której szef ma różne zachowania, niekoniecznie wprowadzające dobrą atmosferę pracy. Zalesiany jednak nie są zbyt rozbudowane pod względem ciekawych ofert pracy, przynajmniej do czasu.

Aleksandra po jednej z imprez tańczy na moście, tak zauważa ją Karol, który pragnie zyskać jej serce. Czy mu się to uda? Ta sama uroczystość jest brzemienna w skutkach dla Natalii, która oczekuje dziecka. Postanawia zmienić swoje życie i wyruszyć do Poznania. To miasto, jak się okazuje, pełne jest zagadek i niebezpieczeństw. Tak różne, a jednocześnie tak podobne. Szukają stabilizacji, harmonii, równowagi. 

Marta Nowik zabiera czytelnika w dość długą, ale jednocześnie szybką literacką podróż. Spodziewałam się tego, mając przeczytane pozostałe historie Autorki. Są one napisane w taki sposób, że nie sposób odłożyć ich na bok przed przeczytaniem ostatniego zdania. Tak jest także w przypadku ,,Nocy spadających gwiazd". Serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym, który szukają lektury nie tylko lekkiej i przyjemnej, ale przede wszystkim refleksyjnej.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


4 komentarze:

 1. Muszę wreszcie poznać twórczość tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę,że by mi się spodobała. Nie widziałam nigdzie tej książki

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta książka mogłaby mi przypaść do gustu. Poszukam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń