Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 12 lipca 2023

,,Brudne pranie. ADHD u dorosłych i jak sobie z nim radzić" Richard Pink, Roxanne Emery

,,Brudne pranie. ADHD u dorosłych i jak sobie z nim radzić" to coś nowego na polskim rynku.


Oczywiste jest, że świat przez cały czas się zmienia i tak samo sprawa przedstawia się w przypadku ADHD. ,,Brudne pranie. ADHD u dorosłych i jak sobie z nim radzić", którą napisali Richard Pink i Roxanne Emery jest jednym z tych wydań, które przydadzą się odbiorcom w różnym wieku. Czas na zmiany, czas na poznanie tej interesującej rozmowy, która ukazuje świat osób z ADHD w zupełnie nowym świetle i kluczowe jest zadbanie o to, by te wszystkie zmiany nie przechodziły obok nas.

Nie za bardzo interesuję się tym tematem, jednak nie sposób nie zwrócić uwagi na to, jak ważne jest odpowiednie podejście do osób z różnymi schorzeniami. Lektura pokazuje konkretne sytuacje, z którymi musiała mierzyć się ta para. Jest też opisane w jaki sposób reagował na to mężczyzna oraz jak sobie poradzili z konkretnymi problemowymi zdarzeniami w ich życiu.

,,Brudne pranie. ADHD u dorosłych i jak sobie z nim radzić", którą napisali Richard Pink i Roxanne Emery to książka, którą powinien przeczytać nie tylko każdy opiekun, ale też krewni i osoby, u których stwierdzone zostało ADHD. Często nie zdajemy sobie sprawy z wielu istotnych przemian, które dokonują się w życiu osoby dorosłej. Tutaj głównie głos oddano sytuacjom z małżeństwa tej pary.

4 komentarze:

 1. Bardzo ważny temat, więc z ciekawością sięgnę po ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 2. To na pewno ważna lektura.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam już o tej pozycji i mam ją na uwadze

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka warta uwagi. Mój syn ma ADHD

  OdpowiedzUsuń