Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 11 lipca 2023

,,Świat przeistoczonych. Bez prawa do błędu" Wasilij Machanienko

 ,,Świat przeistoczonych. Bez prawa do błędu" Wasilija Machanienko to pierwszy tom serii.


Czasami dobrze jest wyjść ze swojej strefy komfortu i zapoznać się z wydaniami, które okazują się wydane nie w ulubionym gatunku. Po science fiction sięgam naprawdę bardzo rzadko. Zainteresowana fabułą tej lektury postanowiłam skusić się właśnie na  ,,Świat przeistoczonych. Bez prawa do błędu" Wasilija Machanienko. Takie postanowienie powzięłam również z tego powodu, iż wiedziałam, że jeśli mi się spodoba kiedyś będę mogła mieć nadzieję odnośnie do jej kontynuacji.

Już teraz zdradzę, że pomysł na fabułę jest ciekawy, a dzięki temu, że pozycja jest średnio obszerna jak najbardziej warto jest się w nią zaopatrzyć i przeczytać w jeden z wolnych wieczorów. Nie mam wielkiego porównania jeśli chodzi o ten gatunek. Myślę jednak, że nawet jeśli fabuła w jakimś stopniu jest powtarzalna i tak najważniejsze jest budowanie napięcia. Tego autorowi na pewno nie można odmówić. W tej lekturze odbiorcy czekaliśmy na premierę gry, w którą mogli grać przed oficjalnym jej udostępnieniem nazwanym godziną X. Czy to miał być dla nich szczęśliwy moment? 

 Ze względu na to, że ,,Świat przeistoczonych. Bez prawa do błędu" Wasilija Machanienko jest dopiero początkiem cyklu po tej lekturze można było spodziewać się zaskakującego zakończenia i tak też się stało. Na pewno ostatnie strony sprawiają, że czytelnik już od razu chciałby zapoznać się z jej kontynuacją. Już teraz jestem ciekawa co wydarzy się niebawem. Świat science fiction rządzi się swoimi prawami. W związku z tym w lekturze nie zabrakło fantastycznego świata przedstawionego oraz różnych sytuacji, zapierających dech w piersiach odbiorcy. 

2 komentarze: