Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 21 lipca 2023

,,Highway of dreams" Ewa Maciejczuk

,,Highway of dreams" Ewy Maciejczuk to interesująca lektura.Lubię zmienność gatunków, a dodatkowo bardzo podoba mi się możliwość poznawania twórczość nowych dla mnie autorów. To doskonała okazja ku temu, by móc poznać nowe propozycje, które są naprawdę zachwycające pod względem poruszanej treści. Lekkie lektury także są niezbędne w czytelniczym planie dnia. Nie sposób przez cały czas zapoznawać się wyłącznie z tymi, które są trudne tematycznie. ,,Highway of dreams" Ewy Maciejczuk to lekka historia. 

Możliwość zapoznania się z ciekawą książką zawsze jest idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. W tym przypadku Amelia czuła się samotna i smutna z powodu tego, że rozstała się z chłopakiem. Koleżanka zabrała ją na spotkanie towarzyskie, na którym dziewczyna miała okazję zapoznać się z Gabrielem. On jednak skrywał pewną tajemnicę, która mogła zaważyć na ich znajomości. Czy tak też się stało?

,,Highway of dreams" Ewy Maciejczuk to tytuł, który warto mieć na uwadze w momencie, gdy chce się przyjemnie spędzić czas z wciągającym, ale jednocześnie nieprzerażającym wydaniem. Kluczowe jest to, że mimo obszerności tego wydania można się z nim zapoznać w stosunkowo krótkim czasie. Jest to również lektura dla miłośników motocyklowych klimatów. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

4 komentarze:

 1. Myślę, że książka wpadłaby mi do gustu. Nie słyszałam wcześniej tego tytułu

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno nie czytałam czegoś podobnego. Chętnie bym zajrzała do tej książki

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że mogłaby mi się spodobać tą pozycja

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń