Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 20 lipca 2023

,,Miśka i Józek. Niech wygra najlepszy" Joanna Mikołajewicz

Książka ,,Miśka i Józek. Niech wygra najlepszy" Joanny Mikołajewicz zainteresowała mnie swoją tematyką i postanowiłam skusić się na taką publikacją. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by się z nią zapoznać w wolny wieczór od razu postanowiłam to zrobić. Bardzo podoba mi się ta propozycja i miło spędziłam z nią czas. Jest przeznaczona głównie dla młodszych dzieci, jednak osoby bardziej doświadczone też będą mogły skorzystać z lektury tej publikacji. 

Głównymi bohaterami tego wydania są Miśka i Józek. Dzieci miały różne zainteresowania, jednak łączyło ich jedno - oboje bardzo lubili rywalizację. Obecnie mieli możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami. Które z nich miało zwyciężyć?

,,Miśka i Józek. Niech wygra najlepszy" Joanny Mikołajewicz to pozycja z ciekawą treścią. Jest to wciągająca lektura i na pewno znajdzie swoich odbiorców. Mam nadzieję, że o tej autorce jeszcze nie raz usłyszymy w bardzo pozytywnym kontekście. Książka pokazuje ważne wartości i to, że w szkole jest naprawdę bardzo przyjemnie. Jest to jedna z tych książek które mogą być ciekawą lekturą na jedno dłuższe czytanie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

 

3 komentarze: