Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 22 lipca 2023

,,Elusia z Doliny Dramy" Bogumiła Rostkowska

 ,,Elusia z Doliny Dramy" to interesująca propozycja dla młodych czytelników. 

Możliwość zapoznania się z ciekawą książką zawsze jest idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Z tego też względu z przyjemnością postanowiłam skusić się na lekturę ,,Elusia z Doliny Dramy" Bogumiły Rostkowskiej, na którą zwróciłam uwagę dopiero w ostatnim czasie. Nie żałuję podjęcia tej decyzji, gdyż był to bardzo dobrze wykorzystany czas. Uważam, że warto dawać szansę nowym twórcom i z tego też względu to wydanie zyskało moje uznanie. 

Nie sposób pomijać dziecięcych wydań, gdyż one także są idealne na spędzenie kilku wolnych chwil z tak wciągającą publikacją. Główną bohaterką wydania jest dziewczynka, Elusia, która bardzo chciała nauczyć się mówić po śląsku. Dzięki zapoznaniu się z tą propozycją skierowaną do młodszych odbiorców można dowiedzieć się więcej na temat śląskiej gwary oraz tradycji i nie tylko.

,,Elusia z Doliny Dramy" Bogumiły Rostkowskiej to bardzo dobrej jakości dziecięce wydanie, które idealnie mieć na uwadze na dłuższe wieczory. Nie ma tutaj dłużyzn, więc z pewnością jest to jedna z tych książek, którą czyta się sprawnie. Objętość jednak robi swoje.  ,,Elusia z Doliny Dramy" Bogumiły Rostkowskiej to jedna z ciekawszych lektur, z którymi miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

4 komentarze: