Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 6 lipca 2023

,,Kod życia" Walter Isaacson

 ,,Kod życia" Waltera Isaacsona to niezwykle obszerna publikacja. 


,,Kod życia. Jennifer Doudna, edycja genów i przyszłość ludzkości" Waltera Isaacsona stanowi naprawdę bardzo obszerne wydanie. Jest to prawdziwa ,,cegła" i z tego też względu książka kosztuje okladkowo 85 zł. Nie uważam, by była ona zawyżona, jeśli weźmie się pod uwagę jakość i wartościową treść tej publikacji. Z całą pewnością ,,Kod życia" Waltera Isaacsona nie jest książką, z którą uda zapoznać się w krótkim czasie. 

Książka skupia się na najważniejszym odkryciu od czasu poznania DNA. Jennifer Doudna otrzymała Nagrodę Nobla za swoje dokonania. Obecnie tworzenie kodu życia i zastanawianie się nad tym, jak będzie wyglądał potomek nie muszą być już tylko marzeniami. Odkrycia są coraz bardziej zaawansowane i z tego też względu należy wiedzieć o tym, co dzieje się również w dziedzinie biologii.

Bez wątpienia ,,Kod życia. Jennifer Doudna, edycja genów i przyszłość ludzkości" Waltera Isaacsona jest publikacją, której należy poświęcić sporo wolnego czasu. W żadnym wypadku nie będzie on jednak stracony, gdyż jest to naprawdę świetna propozycja skierowana nie tylko do osób zainteresowanych tematyką odkryć w dziedzinie biologii, ale też tych, którzy lubią zgłębiać swoją wiedzę na różne tematy.

4 komentarze:

 1. Może kiedyś znajdę więcej czasu na tę publikację.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogłabym przeczytać. Dawno nie sięgałam po takie książki

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tego tytułu nie znałam wcześniej, dzięki za recenzje

  OdpowiedzUsuń