Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 7 lipca 2023

,,Miś Staś i przyjaciele" Aneta Lejwoda-Zielińska

 ,,Miś Staś i przyjaciele" to interesujące wydanie.

Książka ,,Miś Staś i przyjaciele" Anety Lejwoda-Zielińskiej zainteresowała mnie swoją tematyką i postanowiłam skusić się na taką publikacją. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by się z nią zapoznać w wolny wieczór od razu postanowiłam to zrobić. Bardzo podoba mi się ta propozycja i miło spędziłam z nią czas. Jest przeznaczona głównie dla młodszych dzieci, jednak osoby bardziej doświadczone też będą mogły skorzystać z lektury tej publikacji. Jest to jedna z tych książek które mogą być ciekawą lekturą na jedno dłuższe czytanie.

Głównym bohaterem tego wydania jest pluszowy miś. Staś został przekazany przez swoją właścicielkę do przedszkola, by spędzać tam miło czas i poznawać kolejne dzieci. Cała książka napisana jest z perspektywy misia Stasia, który wraz z przedszkolakami oraz innymi zabawkami przeżywa naprawdę ciekawe przygody.

,,Miś Staś i przyjaciele" Anety Lejwoda-Zielińskiej to pozycja z ciekawą treścią, która nie ma już ilustracji. Jest to wciągająca lektura i na pewno znajdzie swoich odbiorców. Mam nadzieję, że o tej autorce jeszcze nie raz usłyszymy w bardzo pozytywnym kontekście. Książka pokazuje ważne wartości i to, że w przedszkolu jest naprawdę bardzo przyjemnie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

3 komentarze: