Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 10 lipca 2023

,,Księgowość małej firmy w praktyce" Praca zbiorowa

,,Księgowość małej firmy w praktyce" Praca zbiorowa to genialne wydanie.

Zawsze wychodzę z założenia, że dobrze jest poszerzać swoją wiedzę w różnych dziedzinach. Od kilku lat prowadzę własną firmę i na razie nieco rozpoznaję niektóre pojęcia. Za resztę odpowiedzialne jest biuro rachunkowe. Nie zaszkodzi jednak wiedzieć więcej na dany temat. Z tego względu gdy zauważyłam wydanie ,,Księgowość małej firmy w praktyce" Praca zbiorowa wiedziałam, że będzie ono idealne dla mnie.

,,Księgowość małej firmy w praktyce" Praca zbiorowa to wydana w dużym formacie niezbyt obszerna publikacja. Z całą pewnością jest to jej zaletą, gdyż autorzy zadbali o to, by wiedzą podana w tym wydaniu była wiarygodna oraz skondensowana. Myślę, że jest to lektura, która okaże się pomocna nie tylko w przypadku przedsiębiorstw, ale także osób, które chcą założyć swoją działalność gospodarczą. 

Cieszę się, że powstają takie publikacje. Dzięki temu nie trzeba zgłębiać każdego tematu samodzielnie. Autorzy zadbali o to, by prezentowane przez nich informacje w danym momencie były aktualne, więc tym bardziej idealnie będzie mieć na uwadze tę lekturę skierowaną do właścicieli małych firm.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

 

4 komentarze:

  1. Świetna publikacja dla zainteresowanych tematem.

    OdpowiedzUsuń
  2. Może mi się przydać.

    OdpowiedzUsuń
  3. To naprawdę świetne podejście - poszerzanie wiedzy w różnych dziedzinach zawsze może być pomocne, zwłaszcza gdy prowadzi się własną firmę! Ta książka wydaje się być doskonałym źródłem informacji, zwłaszcza dla tych, którzy dopiero startują lub chcą lepiej zrozumieć aspekty księgowe swojego biznesu. Ważne, że autorzy zadbali o aktualność prezentowanych treści - to zawsze atut w takich publikacjach. W końcu przepisy dotyczące księgowości zmieniają się dość szybko i trudno jest nad nimi nadążać. Oby więcej takich pomocnych materiałów!

    OdpowiedzUsuń