Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 10 lipca 2023

,,Księgowość małej firmy w praktyce" Praca zbiorowa

,,Księgowość małej firmy w praktyce" Praca zbiorowa to genialne wydanie.

Zawsze wychodzę z założenia, że dobrze jest poszerzać swoją wiedzę w różnych dziedzinach. Od kilku lat prowadzę własną firmę i na razie nieco rozpoznaję niektóre pojęcia. Za resztę odpowiedzialne jest biuro rachunkowe. Nie zaszkodzi jednak wiedzieć więcej na dany temat. Z tego względu gdy zauważyłam wydanie ,,Księgowość małej firmy w praktyce" Praca zbiorowa wiedziałam, że będzie ono idealne dla mnie.

,,Księgowość małej firmy w praktyce" Praca zbiorowa to wydana w dużym formacie niezbyt obszerna publikacja. Z całą pewnością jest to jej zaletą, gdyż autorzy zadbali o to, by wiedzą podana w tym wydaniu była wiarygodna oraz skondensowana. Myślę, że jest to lektura, która okaże się pomocna nie tylko w przypadku przedsiębiorstw, ale także osób, które chcą założyć swoją działalność gospodarczą. 

Cieszę się, że powstają takie publikacje. Dzięki temu nie trzeba zgłębiać każdego tematu samodzielnie. Autorzy zadbali o to, by prezentowane przez nich informacje w danym momencie były aktualne, więc tym bardziej idealnie będzie mieć na uwadze tę lekturę skierowaną do właścicieli małych firm.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

 

3 komentarze: