Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 19 lipca 2023

,,Etalianek z leśnej krainy" Aleksandra Sztorc

Warto zapoznać się z tym nietypowym wydaniem.


Uważam, że dobrze jest sięgać również po dziecięcej wydania. W związku z ich różnorodnością można mieć pewność związaną z tym, iż uda zapoznać się z tymi, które poruszają ważne tematy. Dodatkową zaletą bajki ,,Etalianek z leśnej krainy" Aleksandry Sztorc jest to, że jest naprawdę interesująca. Obecność zwierząt w fabułę dodatkowo zachęca młodszych odbiorców do zapoznawania się z konkretnym wydaniem.

Literatura dziecięca może mieć wiele odcieni i z tego też powodu dobrze jest mieć na uwadze wydania, które są interesujące nie tylko w przypadku najmłodszych odbiorców, ale również dorosłych. Do tego grona zdecydowanie można zaliczyć wydanie ,,Etalianek z leśnej krainy" Aleksandry Sztorc, które nie jest bardzo wyczerpujące pod względem poruszanej treści, a jednocześnie autorka w tej książce dla młodego czytelnika porusza sporo ważnych zagadnień.

W tym wydaniu głównymi bohaterami są skrzaty, które wiodły spokojne życie. Pewnego razu jednak znalazły list od dziewczynki i postanowily wyruszyć do świata ludzi. Czy było to dla nich korzystne? ,,Etalianek z leśnej krainy" Aleksandry Sztorc jest naprawdę zajmującym, aczkolwiek niezbyt obszernym wydaniem. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze: