Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 31 lipca 2023

,,Revenge" Tijan

,,Revenge" Tijan to świetne zwieńczenie trylogii ,,Insiders". Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.  


Tijan to autorka, która szturmem podbiła serca polskich odbiorców. Nie ma się też czemu dziwić, bowiem historie przez nią tworzone pełne są pasji, emocji i nietuzinkowych zwrotów akcji. Nie inaczej było także w przypadku trylogii, której zwieńczeniem jest ,,Revenge". Zaraz po ,,Insigers" i ,,Damaged" to powieść, od której nie sposób oderwać się przed przeczytaniem ostatniego zdania. Przynajmniej ja miałam z tym trudność. Od lektury pierwszej części minęło już trochę czasu, jednak drugą i trzecią czytałam zaraz po sobie. Z tego też względu jeszcze bardziej mogłam wczuć się w wydarzenia opisane w obu częściach. 

Ponownie wkroczyłam w świat komputerowych geniuszy, w których prym wiodła także główna bohaterka. Bailey Hayes przez wiele lat była przekonana, że jej ojciec nie żyje. Jakie więc było jej zdziwienie, gdy okazało się, że nie dość, że ma się świetnie, to jest jej bożyszczem. Peter Francis to niedościgniony ideał i wzór do naśladowania. Bailey nadal spotyka się z Kashem Colello, który ma plan zniszczyć swojego odwiecznego wroga. Czy mu się uda? Jedno jest pewne. Wszystkie wątki rozwiążą się w tym tomie, wieńczącym trylogię.

,,Insiders", ,,Damaged" i ,,Revenge" najlepiej czytać jedna po drugiej, nie robiąc sobie zbyt długich przerw, ponieważ tak polubimy bohaterów, że będziemy za nimi tęsknić. Niebezpieczne intrygi, zdarzenia, które są zupełnie inne, niż wyglądają na pierwszy rzut oka, namiętność i rodzące się uczucia między bohaterami. Nie możesz przejść obok nich obojętnie. Cała seria została wydana pod szyldem ,,Niegrzecznych książek", a to doskonała gwarancja tego, że na nudę nie będziemy narzekać. Dzięki temu tak przyjemnie spędzałam czas z kolejnymi częściami cyklu.

Ciekawie wykreowani bohaterowie oraz sceneria dużego miasta i bogatej rodziny sprawią, że codzienne troski odejdą w cień. Tijan zapewni swoim odbiorcom lekką, ale zmuszającą do przemyśleń, lekturę, która wyostrzy nasze zmysły. Serdecznie polecam. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

 

4 komentarze:

 1. Zapowiada się naprawdę interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam tej serii, ale brzmi kusząco ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Do Tijan mam mieszane uczucia, ale częściej mi się podoba niż zawodzi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja siostra jest fanką takich książek

  OdpowiedzUsuń