Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 18 lipca 2023

,,Nowe życie" Iwona Żytkowiak

,,Nowe życie" to wydawnicza nowość Iwony Żytkowiak.


Iwona Żytkowiak to popularna polska pisarka o twórczości której miałam okazję przeczytać sporo dobrego. Z tego też powodu byłam bardzo ciekawa tego jak ja odbiorę zarówno jej najnowszą powieść, jak również drugie literackie spotkanie z twórczością tej autorki.  ,,Nowe życie" Iwony Żytkowiak porusza bardzo ważną tematykę.

Głównymi bohaterami jest zarówno Łucja, jak i małżeństwo, które mieszkało na Majorce. Mąż kobiety był Żydem. W czasie tej podróży kobieta miała okazję skonfrontować się z przeszłością, jęk również poszukiwaniem własnej tożsamości. Czy możliwe było to, by między bohaterkami nawiązała się prawdziwa przyjaźń?

,,Nowe życie" Iwony Żytkowiak jest wydaniem, w którym tajemnice i przeszłość odgrywają dość ważną rolę. Książka została przeze mnie odebrana neutralnie. ,,Nowe życie" Iwony Żytkowiak bez wątpienia podejmuje bardzo ważny temat, a dodatkowo z tą lekturą można zapoznać się całkiem sprawnie.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

4 komentarze: