Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 1 sierpnia 2023

,,Ta druga Bella" Whitney G.

,,Ta druga Bella" Whitney G. to świetna literatura z nawiązaniem do dawnych baśni. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.   Whitney G. po raz kolejny zabiera czytelników w nietuzinkową podróż, tym razem po alternatywnych światach znanych z dziecięcych bajek. Nie zabraknie nawiązania do ,,Pięknej i Bestii", ,,Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków", a to wszystko w nowoczesnym romantycznym wydaniu. Po zapoznaniu się z takimi powieściami autorki, jak ,,Nie pozdrawiam, Ethan", czy ,,Narzeczony na miesiąc" wiedziałam, że będzie to lektura, która sprawi, że na długo zapadnie w mojej pamięci. Nie spodziewałam się jednak, że strony będą przelatywać błyskawicznie, a ja z każdą kolejną będę coraz bardziej zachwycona i ciekawa zakończenia!

Bella, ta druga. Głupsza, brzydsza, mająca zapewnić los rodzinie. Trochę jak Kopciuszek z dziecięcych baśni. Przymierza pantofelek od księcia, jednak rezygnuje z jego oferty małżeństwa. Zamknięta w piwnicy nie widzi światła dziennego. Jej wyjście zbiega się z czasem, aż w skromne progi zawita Gabriel. To mężczyzna, który jest bogaty, ma wpływy w miasteczku i... pewną tajemnicę, która rzutuje na jego obecne i przyszłe życie. ,,Ta druga Bella" to historia z gatunku magiczno-fantastycznych, bo która róża wydziela światło i pozwala czytać kolejne książki?

Jeśli już o książkach mowa, stanowią one ważne tło w tej powieści. Bella z pewnym nieznajomym zapisują swoje uwagi na marginesach kolejnych czytanych powieści. Choć oboje nie wierzą w prawdziwą miłość, a może tylko nie dopuszczają do siebie tej myśli, wiedzą, że dzieje się coś ważnego. Los jednak dla każdego z nich ma inne zadanie do wykonania. Czy Bella zostawiona na łaskę i niełaskę Gabriela zdoła uciec i odnaleźć bratnią duszę? A może wcale nie będzie takiej konieczności? To wszystko dopiero się okaże.

Whitney G. zabiera czytelnika w podróż dziecięcych baśni, doprawionych nutą miłości i erotyzmu, choć w bardzo stonowanej formie. Ja nie mogłam oderwać się od ,,Tej drugiej Belli" do czasu, aż nie przeczytałam ostatniego zdania. Mam wrażenie, że w twoim przypadku będzie tak samo. Trzymam za to mocno kciuki!   
 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

 

4 komentarze:

 1. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę że taka lektura o relacjach kochanków może być bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lektura na wakacje jak znalazł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kojarzę autorkę, ale niewiele od niej czytałam

  OdpowiedzUsuń