Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 4 sierpnia 2023

,,Miłość i zemsta" Maria Karnas

 ,,Miłość i zemsta" jest wydaniem wartym uwagi.W wolnym czasie lubię zaczytywać się w ciekawych powieściach, które są wciągające już od samego początku. Na to wydanie zwróciłam uwagę w momencie, gdy książka znajdowała się jeszcze w zapowiedziach wydawniczych. Już wtedy doszłam do wniosku, że fabularnie zapowiada się naprawdę interesująco i przyjemnie można będzie spędzić z nią czas. Już teraz mogę zdradzić, że moje przeczucie w tym przypadku mnie nie zawiodło. ,,Miłość i zemsta" Marii Karnas fabularnie wciąga już od pierwszych stron. 

Nastolatkowie ani dzieci nie mogą mieć większego wpływu na to, co zdecydują się robić ich rodzice. W przypadku tej czytelniczej propozycji mogła przekonać się o tym Jessica. Dziewczyna po wyczynie matki postanowiła zmienić szkołę. Tam zaprzyjaźniła się z Olivia. W ramach przyjacielskiej solidarności postanowiła uwieść jej byłego chłopaka. Czy było to przemyślane działanie?

,,Miłość i zemsta" Marii Karnas napisana jest w bardzo przystępny sposób. Największym gronem odbiorców staną się pewnie nastolatkowie, jednak osoby dorosłe także przyjemnie będą mogły spędzić czas z taką publikacją. Autorka zwraca uwagę na to, że przez błędy rodziców konsekwencje muszą ponosić także ich dzieci. W lekturze nie brakuje także romansu.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze: