Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 5 sierpnia 2023

,,Mroczne serca" Justyna Piotr

,,Mroczne serca" to romans paranormalny.


Na polskim rynku jest tak duża zmienność gatunków, że z powodzeniem tym razem postanowiłam skusić się na romans paranormalny. Książka zainteresowała mnie swoją tematyką, a że dodatkowo dawno nie czytałam nic podobnego, tym bardziej byłam ciekawa tego, jakie wrażenie wywrze na mnie nowość polskiej pisarki z tego gatunku. Już teraz mogę wspomnieć o tym, że nie czuję się zawiedziona tą lekturą.  

Mel jednego była pewna - została napadnięta na bulwarach wiślanych. Nie była jednak przekonana odnośnie do tego, czy to Julian został jej oprawcą czy wybawicielem. Jedno było pewne - dziewczyna zaczęła nawiązywać coraz bliższą relację z chłopakiem. Tło jest tym bardziej nietuzinkowe, tym bardziej, że niebawem Mel zaczęła coraz bardziej zbliżać się do Juliana, gdyż czuła się zafascynowana jego wyjątkowymi zdolnościami.

,,Mroczne serca" to stosunkowo obszerna pozycja, z którą z powodzeniem można zapoznać się w jeden dzień. Jest to doskonała okazja do tego, by miło można było spędzić czas z taką wciągającą książką. Zakończenie wskazuje, że w przyszłości może ukazać się także kontynuacja. W takim razie mam nadzieję, że odbiorcy nie będą musieli na nią zbyt długo czekać. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

 

3 komentarze: