Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 29 sierpnia 2023

,,Piętno Midasa" Agnieszka Lingas-Łoniewska

 ,,Piętno Midasa" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej to ciekawe wydanie.

 

Agnieszka Lingas-Łoniewska ma bardzo bogaty dorobek literacki. Nie miałam wtedy okazji zapoznać się z tą historią, więc postanowiłam nadrobić to teraz. Nie jest to może pozycja od której nie sposób się oderwać i która wnosi bardzo dużo do życia odbiorcy. Takie niewymagające pozycje też jednak się sprawdzają zwłaszcza po trudnym dniu, kiedy jedyne o czym się marzy to odpłynięcie myślami w inne miejsce. 

Czasami przypadkowe spotkanie może mieć wpływ na to, co wydarzy się później. Tak właśnie stało się w przypadku mężczyzny, który miał okazję poznać panią inspektor. Kobieta nie była najszczęśliwsza, ponieważ przez cały czas nie udało jej się schwytać zabójcy, który tytułował się Midasem. Czy to miało okazać się w ogóle możliwe? 

Nie jest to szczególnie wymagająca lektura. Jej atutem jest to, że posiada az dwa alternatywne zakończenia. Historia jest poprawna, ale nie wywołała we mnie szczególnie wielkich emocji. ,,Piętno Midasa" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej to pozycja, której akcja dzieje się we Wrocławiu, co wpływa korzystnie na scenerię wydarzeń. Jestem przekonana, że pozycja także znajdzie swoich odbiorców wśród miłośników takich mniej wymagających lektur. Takie tytuły też są potrzebne w czytelniczym harmonogramie między trudniejszymi tytułami. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.3 komentarze:

  1. Chociaż może nie była to lektura, która wywołała u Ciebie głębokie emocje, to czasami przyjemnie jest sięgnąć po coś lekkiego i relaksującego. Czy planujesz przeczytać inne książki tej autorki?

    OdpowiedzUsuń
  2. Może skuszę się na tę lekturę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jestem ciekawa jak mi się spodoba. Zapisuję tutuł

    OdpowiedzUsuń