Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 2 sierpnia 2023

,,Zaopiekuj się mną" Agnieszka Lingas-Łoniewska

 ,,Zaopiekuj się mną" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej to wznowienie jej wcześniejszej powieści.Agnieszka Lingas-Łoniewska ma bardzo bogaty dorobek literacki. Jak to bywa z twórczością polskich i zagranicznych autorów, co jakiś czas ukazują się wznowienia ich pozycji., Tak jest też w przypadku tego tytułu, który ponownie ukazał się po kilku latach od pierwszej daty premiery pod innym tytułem. Nie miałam wtedy okazji zapoznać się z tą historią, więc postanowiłam nadrobić to teraz. Takie niewymagające pozycje też jednak się sprawdzają zwłaszcza po trudnym dniu, kiedy jedyne o czym się marzy to odpłynięcie myślami w inne miejsce.

Głównymi bohaterami tego wydania jest Anthony, który z pozoru miał niezbyt przyjazne usposobienie. Czy możliwe było, by zmieniło się to w momencie, gdy w ich domu miała zamieszkać inna nastolatka po rodzinnej tragedii? Na pewno wiele mogło się w tej sprawie zmienić.
 
Nie jest to szczególnie wymagająca lektura. Już od samego początku wiadomo jakie będzie jej zakończenie. Brakuje tutaj jakichś większych napięć, emocji. Historia jest poprawna, ale nie wywołała we mnie szczególnie wielkich emocji. ,,Zaopiekuj się mną" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej to pozycja, która także znajdzie swoich odbiorców wśród miłośników takich mniej wymagających lektur. Takie tytuły też są potrzebne w czytelniczym harmonogramie między trudniejszymi tytułami.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


3 komentarze: