Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 12 sierpnia 2023

,,Tęcza nad doliną" Robyn Carr

 ,,Tęcza nad doliną" Robyn Carr to kolejny tom serii.


Virgin River to takie miejsce na mapie kraju, w którym każdy może znaleźć swoją bezpieczną przystań. Tak w pierwszym tomie stało się w przypadku Mel, która obecnie miała już męża i choć lekarze nie dawali jej na to szans była także w ciąży. Cały czas udzielała się także jako położna. Pewnego dnia do tej zamkniętej społeczności trafiła także Paige, matka w ciąży z kilkuletnim synkiem, która uciekła od męża, znęcającego się nad nią już także przed ślubem. Kobieta nie chciała jak jej matka pracować na dwa etaty i nadal nie mieć pieniędzy, więc skusiła ją wizja wyjścia za mąż za mężczyznę, który miał się nią opiekować, by nie musiała pracować.

W trzecim tomie serii odbiorca ma okazję zapoznać się z losami.nowych bohaterów. Są to policjant, który musiał zadbać o rekonwalescencję w związku z raną postrzałową. Odpoczynku szukała także pani prokurator, której nie udało się skazać seryjnego mordercy. Czy ta dwójka mielą jeszcze szansę na szczęśliwe zakończenie?

Nie miałam jeszcze okazji oglądać serialu na podstawie tej serii, jednak książkę czyta się bardzo lekko. Wydanie to nie ustrzegło się kilku literówek, jednak najważniejsza jest tutaj treść. By sięgnąć po ten tom nie trzeba znać poprzedniej części, gdyż bez problemu można zorientować się w fabule. ,,Tęcza nad doliną" to jedna z tych książek, które są idealne na wolny wieczór, ale autorka nie boi się w niej podejmowania także trudniejszych tematów. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze:

  1. Zapowiada się interesująco. Chętnie przeczytam

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno jest się czym zainteresować.

    OdpowiedzUsuń