Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 14 sierpnia 2023

,,Zrodzona z ognia. Dwunastka i Lodowy Las" Aisling Fowler

,,Zrodzona z ognia. Dwunastka i Lodowy Las" Aisling Fowler stanowi pierwszy tom serii.


Różnorodność gatunków na polskim rynku jest tak duża, że nie ma żadnego problemu z sięgnięciem po takie tytuły, które pod względem poruszanej treści okazują się najciekawsze dla danego odbiorcy. Osobiście podoba mi się zmienność tematyk, więc postanowiłam skusić się na tytuł ,,Zrodzona z ognia. Dwunastka i Lodowy Las" Aisling Fowler. Jest to powieść, która stanowi pierwszy tom cyklu. 

Fantastyka młodzieżowa przeznaczona jest przede wszystkim do młodszej grupy odbiorców. Myślę jednak, że osoby dorosłe także z powodzeniem mogą sięgać po tego typu wydania. W tym wydaniu Dwunastka miała zostać Łowcą, jednak obecnie spędzała czas w lochu. W momencie jednak, gdy dowiedziała się, że Siódemka potrzebuje jej pomocy, postanowiła wyruszyć jej na ratunek.

Ogólnie takim wydaniom nie mówię nie. Świetne jest to, że już na samym początku czytelnik ma świadomość tego, że zapoznaje się z powieścią, która stanowi pierwszy tom serii. Lektura jest wciągająca mniej więcej już od samego początku. Myślę, że całkiem przyjemnie można spędzić swój wolny czas z taką publikacją. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

 

2 komentarze:

  1. Bardzo podoba mi się okładka. Ostatnio co raz częściej sięgam po takie książki

    OdpowiedzUsuń
  2. Też mi się podobała.

    OdpowiedzUsuń