Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 15 września 2023

,,Dziewięć miesięcy i osiem dni" Maga

 ,,Dziewięć miesięcy i osiem dni" to wydawnicza nowość.

 

Zatopienie się w wolny dzień w dość szybką lekturę w tym okresie i przez kolejnych kilka miesięcy stanie się coraz bardziej popularne. W związku z tym ponownie wyszukuję lektur, w których można się zaczytać przez cały rok, a szczególnie w te jesienne dni. Jedną z takich nowości jest wydanie, z którym miałam okazji zapoznać się z w ostatnim czasie. Mowa o ,,Dziewięć miesięcy i osiem dni", która skupia się na historii dojrzałej miłości.

Dojrzała kobieta z dorosłymi dziećmi aktualnie nie była w związku. Czy ta sytuacja miała ulec zmianie w momencie, kiedy dane było jej poznać Łukasza? Oboje byli już na tym etapie życia, kiedy wiele przeżyć mieli już za sobą. Czy mieli jeszcze szansę na miłość?

,,Dziewięć miesięcy i osiem dni" stworzona jest przez autorkę piszącą z pomysłem. Mimo romansowej historii nie zabrakło tutaj poruszania również innych, ważniejszych wątków. Cieszę się, że miałam okazję okazję zapoznać się z tą lekturą. Uważam, że idealnie sprawdzi się w roli ważnego przerywnika przez cały rok. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze:

  1. Ta okładka jest przepiękna i przyciąga uwagę. Jednak jeżeli chodzi o samą książkę to raczej po nią nie sięgnę, bo to zupełnie nie moje klimaty.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

    OdpowiedzUsuń