Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 28 września 2023

,,Otwarta Lista Adoratorów" Małgorzata Tarczyńska

,,Otwarta Lista Adoratorów" to debiut autorki. 

Stosunkowo długo nie czytałam już żadnej książki o takiej fabule. Z tego też względu postanowiłam mieć na uwadze to wydanie. ,,Otwarta Lista Adoratorów" Małgorzaty Tarczyńskiej jest jedną z propozycji, na którą warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. Uważam, że ciekawa propozycja zawsze się sprawdza, więc z wielkim zainteresowaniem zapoznawałam się z kolejnymi stronami tej lektury. 

Małgorzata Tarczyńska stworzyła na tyle interesującą powieść, że idealnie będzie się w niej zaczytać w wolnym czasie. Główna bohaterka od lat nawiązywała kontakty z różnymi osobami płci przeciwnej, jednak za każdym razem nie był to ten jedyny. Teraz wszystko wyglądało na to, że wreszcie się udało.

,,Otwarta Lista Adoratorów" Małgorzaty Tarczyńskiej to literatura obyczajowa, z którą bardzo przyjemnie można spędzić wolny czas. To bardzo ciekawa lektura, która odbiorcy może umilić jeden z wolnych wieczorów. Z tego też względu jestem zadowolona z tego, że udało zapoznać mi się z tą czytelniczą propozycją.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


 

1 komentarz: