Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 11 września 2023

,,Bajki aniołów" Rafał Ziętek

 ,,Bajki aniołów" to lektura polskiego twórcy.

Novae Res słynie z tego, że wydaje zarówno debiutujących pisarzy, jak i tych, którzy mają już rozbudowany dorobek literacki. ,,Bajki aniołów" Rafała Ziętka to interesujący zbiór opowiadań na temat powstawania świata, czy różnych oblicz Boga. Z tego względu jest to zajmująca propozycja skierowana do wszystkich osób, które mają na uwadze możliwość zapoznawania się z naprawdę nietypowymi czytelniczymi propozycjami.

,,Bajki aniołów" Rafała Ziętka to niezbyt wymagające opowiadania. Cała książka nie jest szczególnie obszerna. To antologia, która zawiera wiele różnych oblicz oraz historii stworzenia świata. Autor nie skupia się tylko na jednym typie, pokazując, że wyobraźnia tak naprawdę nie zna granic.

Warto skusić się na tę publikację, jeśli masz wolne popołudnie. To niebanalna lektura, ale opowiadania czyta się szybko i hurtowo. Możesz dać jej szansę, jeśli lubisz niecodzienne propozycje książek. ,,Bajki aniołów" Rafała Ziętka z całą pewnością właśnie takie są. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


1 komentarz: