Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 5 października 2023

,,Jedna z nas musi umrzeć" Daria Orlicz


,,Jedna z nas musi umrzeć" to jedna z książek Katarzyny Misiołek.


Katarzyna Misiołek postanowiła tym razem napisać powieść pod pseudonimem. Zupełnie niepotrzebnie, gdyż naprawdę nie ma się czego wstydzić. Książka jest naprawdę bardzo dobrze przemyślana i skonstruowana, nie przeszkadza mnogość bohaterów.  Niektóre wątki zaskakują, inne wprawiają czytelnika w niedowierzanie. Autorka w swojej najnowszej powieści porusza temat zabójstw.

W Ostródzie doszło do zamordowania jednej z bohaterek. W sprawę postanowiła zaangażować się youtuberka, która chciała nakręcić materiał true crime. W tym celu wybrała się do Ostródy, by odnaleźć sprawcę. Nie przypuszczała jednak tego, że na oku on miał również ją.

Dawno nie czytałam nic podobnego, więc z zainteresowaniem spędziłam dalsze losy postaci. Autorka stworzyła wydanie, które okazało się naprawdę interesujące pod względem poruszanej treści. Nie żałuję czasu, który spędziłam z tym wydaniem, gdyż myślę, że książka jest tego warta.Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.6 komentarzy:

 1. Mam wrażenie, że większość nowych powieści kryminalnych bazuje na tym samym motywie i schemacie. Mimo to czytelników nie brakuje. Ludzie muszą bardzo lubić takie książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie zapoznałabym się z tym tytułem, co prawda świat social mediów mnie nie kręci, ale ciekawa jestem, jak ukazano główną bohaterkę. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 3. Już mam tę książkę na czytniku i postaram się ją wkrótce przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie fabuły są dla mnie zawsze ciekawe i chętnie się z nimi zapoznaję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś dla mnie. Będę szukać tej książki

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń