Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 4 października 2023

,,Skazani na wolność" Iwo Konopek

 ,,Skazani na wolność" wciąga od początku.

Literatura obyczajowa jest stosunkowo często wydawana na polskim rynku. Wśród twórców znajdują się ci rodzimej narodowości, ale także zagraniczni autorzy. W ostatnim czasie premierę miała książka ,,Skazani na wolność" Iwo Konopek. Bylam bardzo ciekawa, jak odbiorę to wydanie. Książka nie  musiała więc długo czekać na swoją kolej. 

Czytam sporo książek zarówno z literatury obyczajowej, jak i romansu. Z tego też względu zainteresowałam się historią Alicji i Wiktora. Para mogła pozwolić sobie na spełnianie niektórych fantazji seksualnych. Problem polegał jednak na tym, że kobieta chciała spróbować jeszcze czegoś nowego, co niekoniecznie odpowiadało jej partnerowi. W jaki sposób zakończyła się ta historia?

Nie oszukujmy się, nie jest to literatura na miarę nagrody literackiej, ale sprawia, że można łatwo oderwać się od codziennych trosk, by z pasją śledzić dalsze losy bohaterów. Z powodzeniem Iwo Konopek to twórca, który potrafi tworzyć dość ciekawe historie i ,,Skazani na wolność" również się taką okazała. Idealnie sprawdzi się w wolnym czasie. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

1 komentarz: