Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 11 października 2023

,,Miasto widmo" Iga Gliwa

 ,,Miasto widmo" pochłonie się na jeden raz.


Bardzo rzadko sięgam po powieści z gatunku horroru, więc z tego też powodu postanowiłam skusić się na wydanie ,,Miasto widmo" Igi Gliwy.
Lektura zainteresowała mnie swoją fabułą, więc z tego też powodu postanowiłam zapoznać się właśnie z tą publikacją. Dawno nie czytałam nic z tego gatunku, więc nic nie stało na przeszkodzie temu, bym właśnie w wolnym czasie postanowiła to zmienić. 

Główną bohaterką tego wydania jest Diana, która wraz z pomocą mamy i babci wiodła szczęśliwe studenckie życie. W momencie, gdy zapoznała się z Kają nie wiedziała, że ta znajomość nie zakończy się dla niej pomyślnie. Czy możliwe było to, by udało jej się przeżyć? 

,,Miasto widmo" Igi Gliwy jest wydaniem, które okazało się naprawdę interesujące pod względem poruszanej treści. Jest to powieść, na którą warto zwrócić uwagę w przypadku chęci zapoznania się z niebanalną propozycją. Dobrze jest także zdawać sobie sprawę z tego, że wydarzenia opisane w tej publikacji są zajmujące.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


2 komentarze:

  1. Myślę że spodoba mi się ta książka. Nie słyszałam wcześniej tego tytułu

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno jest się czym zainteresować.

    OdpowiedzUsuń