Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 12 października 2023

,,Piękni, młodzi i bogaci" Jolanda Maloy


,,Piękni, młodzi i bogaci" to ciekawa propozycja czytelnicza.

W czytelniczym planie dnia lubię sobie przeplatać gatunki literackie. Nie przepadam za stałością, choć mam kilka ulubionych historii, które przez cały czas mnie zachwycają. Jedną z nich są romanse i od czasu do czasu sięgam po takie z akcją za granicą. Twórczość Jolandy Maloe do tej pory była dla mnie nieznana, więc tym chętniej postanowiłam się na nią skusić. Postanowiłam zarezerwować sobie na nią jednorazowo więcej czasu.

Akcja tej powieści toczy się przede wszystkim w XVIII wieku we Francji. W tym wydaniu nie brakuje również tajemnic oraz miłości przeplatającej się z nienawiścią. Warto wiedzieć także o tym, że jest to wznowienie powieści oraz że autorka zadbała o to, by dzięki dopracowanemu stylowi z lekturą można było zapoznać się naprawdę sprawnie. 

Książka ,,Piękni, młodzi i bogaci", którą napisała Jolanda Maloy jest powieścią, której fabuła toczy się we Francji. Myślę, że nie jest to lektura na miarę tych z wyższej półki, jednak w roli relaksującego tytułu po cięższym dniu sprawdzi się idealnie. Na pewno atutem jest tutaj postać głównej bohaterki, która wraz z resztą postaci została odpowiednio wykreowana.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

3 komentarze:

  1. Czytałam już wiele książek, które nie były "na miarę wyższej półki", ale i tak przynosiły przyjemność. Czasem to dokładnie to, czego potrzebujemy. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czasami lubię odskoczyć od swoich ulubionych gatunków literackich i spróbować czegoś nowego. Ta książka Jolandy Maloy brzmi interesująco.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zapowiada się naprawdę interesująco.

    OdpowiedzUsuń