Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 30 października 2023

,,Rozkoszna gra" Vi Keeland


Vi Keeland obchodziła niedawno 10 jubileusz swojej twórczości. Nie ma się czemu dziwić, że jej powieści wciąż pojawiają się na polskim i zagranicznym rynku. Obecnie historie jej autorstwa sprzedawane są w milionach egzemplarzy i tłumaczone na kilkadziesiąt języków! Choć nie czytam każdego tytułu, postanowiłam dać szansę ,,Rozkosznej grze". I nie żałuję. Historia porwała mnie bez reszty, a na jej lekturę przeznaczyłam dwa dni. To stanowczo zbyt długo.

Bella Keating w wieku 15 lat została sierotą. Nigdy nie poznała ojca, a kiedy jej matka tragicznie ginie, dziewczyna zostaje przekazywana z rąk do rąk. W efekcie końcowym trafia do ośrodka opiekuńczego. Nauczona, że zawsze musi radzić sobie sama i liczyć tylko na siebie, jest w szoku, gdy okazuje się, że zostaje właścicielką New York Bruins, drużyny futbolistów. Jej poprzedni przedsiębiorca zmarł, a w spadku zostawił jej milionowy spadek. John Barett przypomniał sobie o córce po latach. Co ciekawe, nikt inny także nie miał o niej pojęcia...

Christian Knox od najmłodszych lat jest nauczony rywalizacji. Obecnie - najlepszy rozgrywający drużyny futbolistów, którą przejmuje Bella. A właściwie kierownictwo nad całością. Przystojny, z poczuciem humoru sprawia, że serce kobiety bije szybciej. Co z tego, skoro ma swoje zasady? Jak jednak wiadomo, w miłości wszystkie chwyty dozwolone.

Vi Keeland stworzyła ciekawą historię osadzoną w świecie futbolistów, którzy są tłem dla rozgrywającej się akcji. Najważniejsze jest nawiązywanie znajomości, stawianie siebie ponad karierę, wspomnienia, wspólne chwile i humor, którym Vi Keeland obdarzyła swoich bohaterów. Bardzo przyjemnie spędziłam czas z ,,Rozkoszną grą" i ciebie do tego też zachęcam.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl 

5 komentarzy:

 1. Fajna historia, jaka mogłaby wydarzyć się naprawdę. Nie dziwię się, że przeczytałaś ją tak szybko!

  Magdalena z Weekendownik

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta historia nie do końca wpisuje się w moje literackie zainteresowania, ale kto wie, może kiedyś po nią sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjemna lektura na jesienny wieczór, może się skuszę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie może być to przyjemna opowieść na jesienne dni.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam pióro autorki i nie mogę doczekać się czytania tego tytułu. ;)

  OdpowiedzUsuń