Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 31 października 2023

,,Wałęsa'80"

,,Wałęsa'80" to ważne wydanie.


Wywiady są interesującymi wydaniami z tego względu, że za każdym razem można lepiej poznać nie tylko osobę odpowiadającą, ale także pytającą. To przede wszystkim od tej drugiej zależne jest to, w jakim kierunku będzie zmierzała dana rozmowa. ,,Wałęsa'80" jest jednym z tych wywiadów, które okazują się naprawdę interesujące dla pełnoletnich czytelników.

Bez wątpienia lektura ,,Wałęsa'80" właśnie dzięki napisaniu jej w formie wywiadu czyta się naprawdę sprawnie. Dokładnie umówione zostały niektóre zagadnienia, a pytania zadawane są w sposób trafny. Niewątpliwie można skusić się więc na tę lekturę, gdyż czas spędzony z tym wydaniem na pewno nie będzie stracony. Być może dzięki zapoznaniu się z tą pozycją odbiorca postanowi zainteresować się bliżej właśnie osobą Lecha Wałęsy. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

3 komentarze:

  1. Nie moje klimaty, ale wiem komu mogę polecić tę książkę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wywiady mogą być naprawdę ciekawe! Zależy kto i jak je prowadzi.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawa biografia. Mam ja w planach

    OdpowiedzUsuń