Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 1 listopada 2023

,,Siła pięciu zmysłów" Gretchen Rubin

,,Siła pięciu zmysłów" to zajmujący poradnik.


W przypadku chęci zapoznawania się z poradnikami ważne jest zwrócenie uwagi na to, by były one interesujące pod względem treści. Nie sposób nie zwrócić uwagi także na to, aby poruszały ważne zagadnienia. ,,Siła pięciu zmysłów" Gretchen Rubin z pewnością zalicza się do grona tych wydań, które warto mieć na uwadze, jeśli chce się jeszcze lepiej zrozumieć swoje zmysły.

Grethen Rubin w tym wydaniu bardzo przystępnym językiem zwraca uwagę na to, jak ważne jest zwrócenie uwagi na wszystkie zmysły. Kluczowe jest działanie na wszystkich etapach jednocześnie, dzięki czemu z powodzeniem będzie można mieć na uwadze jeszcze większą pewność związaną z jednością swojego ciała.

,,Siła pięciu zmysłów" Gretchen Rubin to naprawdę świetna propozycja dla wszystkich dorosłych. Myśli autorki są napisane w bardzo przystępny sposób. Dodatkowo jest to stosunkowo rzadko poruszany temat, więc tym bardziej nie zaszkodzi mieć na uwadze tej publikacji zagranicznej pisarki. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz