Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 3 listopada 2023

,,Broken Wings" Irmina Maria

 ,,Broken Wings" zachwyca swoim wydaniem.


Jest to powieść tak wciągająca, że praktycznie całą pochłonęłam w jeden dzień. Nie potrafiłam od niej odejść. Rozdziały są odpowiedniej długości. Nie przeplatają się punkty widzenia poszczególnych bohaterów. Jest lekko, a jednocześnie wciągająco. Atutem tej lektury jest to, że jest opowiedziana w jednym wydaniu oddzielnie z dwóch punktów widzenia. Od jednej strony opowiada ona, a od drugiej on.

Po raz pierwszy spotkałam się z takim wydaniem. W ,,Broken Wings" Irmina Maria spisała się fenomenalnie. Doskonale wykreowani bohaterowie, zmagający się z różnymi sytuacjami i wyobrażeniami. Już dawno nie miałam okazji czytać tak fantastycznego wydania przede wszystkim dla młodzieży. Fantastyczna robota!

Niekiedy przypadkowe spotkanie może mieć bardzo duży wpływ na przyszłość. W takiej sytuacji znalazła się dwójka licealistów, którzy mieli różne podejście do modelingu oraz fotografii. Czy Liwii i Antonowi udało się znaleźć kompromis?

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze:

  1. Zapowiada się naprawdę interesująco.

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi nieźle, chętnie po nią sięgnę, dziękuję za polecenie

    OdpowiedzUsuń