Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 3 listopada 2023

,,Miłość prawie doskonała" Ana Greys

,,Miłość prawie doskonała": to obszerna lektura.Literatura obyczajowa jest stosunkowo często wydawana na polskim rynku. Wśród twórców znajdują się ci rodzimej narodowości, ale także zagraniczni autorzy. W ostatnim czasie premierę miała książka ,,Miłość prawie doskonała" Any Greys. Byłam ciekawa, jak odbiorę to wydanie. Książka dość długo czekała na swoją kolej, jednak okazało się, że stało się tak zupełnie niepotrzebnie. 

Lektura już od samego początku bardzo przypadła mi do gustu. Czasami jednak niektóre pozycje muszą chwilę poleżeć i poczekać w natłoku innych zobowiązań, by móc jeszcze bardziej docenić ich treść. Fabuła skupia się na historii kobiety, która mimo trudnych doświadczeń, wokół siebie roztaczała prawdziwe piękno. Czy to miało zostać docenione?

,,Miłość prawie doskonała" Any Greys jest naprawdę zachwycająca. Niewątpliwie autorce udało się stworzyć pozycję dopracowaną nie tylko pod względem fabularnym, ale także stylu. Mimo tego, że czasem jakaś książka musi odleżeć zanim się po nią sięgnie cieszę się, że ta cierpliwie czekała na swoją kolej. Już teraz wiem, że zapoznanie się z tym tytułem nie było dla mnie czasem straconym.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


 

1 komentarz: