Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 5 listopada 2023

,,Dziennik youtubera. Raj dla graczy" Marcus Emerson

,,Raj dla graczy" to siódmy tom serii.


Zapoznanie się z humorystyczną lekturą dla dzieci i młodzieży świetnie wpływa na rozwinięcie strefy śmiechu również u osób dorosłych. W tym celu w czytelniczym planie dnia warto wziąć pod uwagę lekturę ,,Dziennik youtubera. Raj dla graczy. Sezon 7" Marcusa Emersona, który z powodzeniem można czytać jako oddzielną całość. Jest to połączenie komiksu z literaturą humorystyczną. W przypadku tej publikacji nie brakuje dużej liczby komiksowych grafik utrzymanych w czarnej kolorystyce. Strony są kremowe, więc idealnie się to komponuje z resztą wydania.

W części siódmej ,,Dziennika youtubera" główny bohater miał okazję zgubić kamerę swojego kolegi, zastanowić się nad tym, w jaki sposób może ją odkupić w momencie, gdy nie ma na to pieniędzy i wpaść na genialny pomysł. Czy jednak udało się go zrealizować zgodnie z założeniami paczki przyjaciół?

,,Dziennik youtubera. Raj dla graczy. Sezon 7" Marcusa Emersona to świetna lektura skierowana, przede wszystkim, do młodzieży oraz młodszych dzieci, które rozumieją żart sytuacyjny i chcą się pośmiać podczas zapoznawania się z tą lekturą. W tym przypadku na pewno będzie to możliwe. Z racji tego, że wydanie nie jest za ciężkie. Z powodzeniem można zabrać ją ze sobą w podróż, w czasie której umili czas przejazdu. Bardzo cieszy fakt, że na polskim rynku są wydawane takie zabawne, ale też ważne lektury. W czasie przygód Davy'ego na pewno nie można się nudzić.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze: