Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 4 listopada 2023

,,Psyche i Eros" Luna McNamara

,,Psyche i Eros" opiera się na mitologii.Zapoznanie się ze wciągającym wydaniem na podstawie mitologii zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Z tego też względu sięgnęłam po ,,Psyche i Eros", która zainteresowała mnie swoją fabułą. Tym razem jest to jednak zupełnie nowe wydanie. Czytelnicy mają okazję zapoznać się z historią Psyche i Erosa, która została napisana przez zagraniczną pisarkę Lunę McNamarę. Psyche zgodnie z wierzeniami miała stać się tą, która pokona straszliwego potwora. W związku z tym już od najmłodszych lat przygotowywała się do tego zadania.. 

To wydanie zostało napisane całkiem przystępnie i losy głównych bohaterów wywarły na mnie duże wrażenie. Historia skupia się także innych postaciach. Bardzo dużą rolę odgrywają w niej liczne wierzenia. Całość nie jest zła, jednak moje zbyt wysokie oczekiwania sprawiły, że ta książka była dobra, ale do rewelacyjnej w moim odczuciu jeszcze trochę jej zabrakło. Mimo wszystko sprawnie udało mi się z nią zapoznać, a dodatkowo powieść jest uznawana za niezwykle udaną i polecaną. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

 

1 komentarz: