Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 6 listopada 2023

,,Pod skrzydłami żurawi" Monika Cieluch

 ,,Pod skrzydłami żurawi" to nowe wydanie autorki.


Kilka miesięcy temu miałam okazję zapoznać się z innymi książkami tej autorki. Pozycje wywarły na mnie bardzo duże wrażenie, więc z tego powodu nie mogłam doczekać się lektury ,,Pod skrzydłami żurawi" Już w chwili zanim książka pojawiła się w moim domu przeczuwałam, że to będzie jedno z tych wydań, które bezsprzecznie przypadnie mi do gustu. Tak też się stało i dzięki temu po raz kolejny cieszę się, że sięgnęłam po powieść Moniki Cieluch. 

Polscy autorzy potrafią tworzyć naprawdę ciekawe historie i ta twórczyni także bezwzględnie zalicza się właśnie do tego grona, co mnie niezwykle cieszy. W tym wydaniu główna bohaterka otrzymała w spadku dom, jednak konieczne było to, by mieszkała w nim 3 lata. Czy udało jej się to zrealizować?

Choć ,,Pod skrzydłami żurawi" jest dość obszerną lekturą, nie miałam większego problemu, by zapoznać się z nią w jeden dzień. Choć początkowo planowałam rozłożyć lekturę na dłuższy czas, okazało się, że Monika Cieluch pisze w sposób tak interesujący i stopniujący napięcie, że po prostu było to niemożliwe. Jest to jedno z tych wydań, na które już na samym początku należy zaplanować sobie odpowiednią ilość czasu.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


1 komentarz: