Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 13 listopada 2023

,,Jesteś oszustką. Syndrom, który cię niszczy" Małgorzata Mielcarek

,,Jesteś oszustką. Syndrom, który cię niszczy" Małgorzaty Mielcarek to ważne wydanie.Książki są tak różnorodne, że z powodzeniem uda się sięgać po takie, które okazują się interesujące pod względem poruszanej treści dla konkretnego odbiorcy. Na polskim rynku nie brakuje także książek, które poruszają ważną dla większości ludzi tematykę. Kluczowe w takich przypadkach jest napisanie ich przystępnym językiem. Do tego grona bez wątpienia zalicza się lektura ,,Jesteś oszustką. Syndrom, który cię niszczy" Małgorzaty Mielcarek. 

Warto mieć na względzie tę lekturę z tego względu, że autorka porusza w niej naprawdę różnorodne zagadnienia. Dzięki przeczytaniu tej książki można dowiedzieć się więcej na temat tego, w jaki sposób, zgodnie z tematyką publikacji, oszukuje się samą siebie. ,,Jesteś oszustką. Syndrom, który cię niszczy" Małgorzaty jest stosunkowo obszerną, ale wartą uwagi pozycją.

Lektura skupia się na rozmowach z 15 kobietami. Jedne z nich przyznają, że są oszustkami, inne nigdy nie miały z tym do czynienia. Znasz to uczucie, kiedy wciąż podnosisz sobie poprzeczkę i wydaje ci się, że nadal nie jesteś wystarczająco dobra? One też tak miały.


 

3 komentarze:

 1. Nie wiem, czy to książka dla mnie, ale kiedy znajdę ją w księgarni, rzucę okiem, żeby się przekonać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, ciekawa książka, chętnie do niej zajrzę, bo lubię takie rozważania :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie zagadnienia porusza autor w tej książce? Chciałabym coś więcej o niej wiedzieć

  Anszpi

  OdpowiedzUsuń