Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 13 listopada 2023

,,Nowy Jork. Miasto marzycieli" Magdalena Żelazowska

 ,,Nowy Jork. Miasto marzycieli" zawiera sporo zdjęć.


Z racji mojej wielkiej podróżniczej pasji nie mogłam przejść obojętnie właśnie obok tego wydania. Uwielbiam poznawać kolejne lektury napisane przez osoby, które postanowiły czerpać z rzeczywistości. ,,Nowy Jork. Miasto marzycieli" Magdaleny Żelazowskiej skupia się na tym, jak wygląda życie w Nowym Jorku, za co odpowiedzialni są nowojorczycy. 

Genialnie sprawdzi się nie tylko w roli prezentu dla zapalonych turystów, ale także dla samego siebie. Nawet w przypadku niechęci odbywania podróży można dowiedzieć się z niej sporo ciekawostek. Jest to naprawdę świetne wydanie, które okazuje się niezwykle zachwycające także dla osoby, które chce poszerzyć swoją wiedzę właśnie o Nowym Jorku, tym bardziej, że całość napisana jest bardzo przystępnym językiem. 

Nie dość, że jest to lektura podróżnicza to dodatkowo napisana na nowojorskich faktach.  Uwielbiam poznawać takie pozycje, gdyż zaczytywanie się w ich kolejnych stronach jest dla mnie zawsze prawdziwą przyjemnością. ,,Nowy Jork. Miasto marzycieli" Magdaleny Żelazowskiej polecam osobom zainteresowanym poznaniem niebanalnych wydań. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

3 komentarze:

  1. Twoja pasja podróżnicza i zamiłowanie do literatury opartej na rzeczywistości znalazły tu wspaniałe połączenie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie jest czytać takie książki, mega pomagają, jak się jedzie do danego miejsca.

    OdpowiedzUsuń
  3. Brzmi nieźle, chętnie po nią sięgnę, dziękuję za polecenie

    OdpowiedzUsuń