Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 12 listopada 2023

,,Pani La Muerte" Aleksandra Komorowska

 ,,Pani La Muerte" to ciekawa propozycja.

,,Pani La Muerte" Aleksandry Komorowskiej jest wydawniczą nowością, z którą miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie. Autorka stworzyła naprawdę świetnie skonstruowaną powieść, w której wszystko idealnie wskakuje na swoje miejsce. Nie jest to z całą pewnością pozycja, którą pochłonie się w jeden dzień, ale warto spędzić z nią kilka wieczorów. 

W momencie, gdy mogłoby wydawać się, że w thrillerze było już wszystko, Aleksandra Komorowska postarała się stworzyć coś zupełnie innego. W łódzkiej willi działała sekta, której członkinie nie były pytane o chęć dołączenia do niej, gdyż działo się to automatycznie z dniem narodzin. Obecnie jednak istniało duże ryzyko związane z tym, że nadejdzie jego koniec.

,,Pani La Muerte" jest jednym z wydań, na które warto jest się skusić w wolnym czasie. W związku z tym, iż jest to całkiem obszerna pozycja, na pewno warto zainteresować się tym wydaniem w jeden z wolnych dni. Dzięki temu, że fabuła jest wciągająca od samego początku nie ma problemu z tym, by móc się z nią zapoznać w jesiennym okresie, kiedy wieczory są idealne na czytanie. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze:

  1. Zapowiada się naprawdę interesująco.

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi nieźle, chętnie po nią sięgnę, dziękuję za polecenie

    OdpowiedzUsuń