Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 15 listopada 2023

,,Kolekcjoner" Daniel Silva

,,Kolekcjoner" to kolejny tom serii.

Zapoznawanie się z powieściami szpiegowskimi zawsze dostarcza mi sporo satysfakcji. Kluczowe w takiej sytuacji jest zwrócenie uwagi również na to, by ich twórcą został znany i popularny w tej dziedzinie twórca. Z tego też powodu postanowiłam skusić się na ,,Kolekcjonera", który napisał Daniel Silva. W ostatnim czasie czytałam także inną powieść tego autora, więc tym razem również miałam pewność związaną z tym, że się nie zawiodę. Wcześniej czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat twórczości tego pisarza, więc w końcu postanowiłam sprawdzić, jak w tym przypadku wypada jego nowość.

Gabriel Allon tym razem został poproszony o odnalezienie zaginionego obrazu. Sprawa była o tyle poważna z tego względu, że kluczowe było to, by nikt nie dowiedział się o jego zniknięciu. Jest to powieść, w której czytelnik wraz z głównym bohaterem może podróżować przez kolejne państwa.

Z olbrzymim zainteresowaniem można zapoznać się z wydaniem, które faktycznie jest warte poznania. W moim odczuciu ,,Kolekcjoner", który napisał Daniel Silva właśnie taki jest. Z racji na obszerność lektury jest to jedna z tych powieści na poznanie której należy zaplanować sobie odpowiednią ilość czasu. W żadnym razie nie będzie on jednak stracony ze względu na to, że jest to wciągająca publikacja. ,,Kolekcjoner" stanowi kolejny tom serii. Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


1 komentarz:

  1. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

    OdpowiedzUsuń